PSOVODKA
Hledáme kolegyni na pozici psovoda do našeho mladého a úspěšného týmu.
Hlavní náplní práce je výcvik psů a socializace štěňat. Jedná se o různorodou přípravu psů, od štěňat po dospělé psy. Skládání zkoušek, účast na soutěžích, výstavách a chovných svodech nejen v Evropě.
Plat je 24 000,- CZK plus sociální a zdravotní pojištění.
Ubytování v plně vybaveném bytě umístěném v areálu (platí se jen el. energie).
Hlavní podmínkou je cit a empatie se psy. Zkušenosti s výcvikem jsou nezbytné, hledáme psovodku plně orientovanou ve sportovní kynologii.

OŠETŘOVATELKA PSŮ
Hledáme kolegyni na pozici ošetřovatelky psů. Hlavní náplní práce je ošetřování psů, úklid psince, venčení, krmení, socializace štěňat, česání.
Plat je 15 000,- CZK plus sociální a zdravotní pojištění.
Plně vybavené ubytování umístěné vedle cvičiště (platí se jen el. energie)
Hlavní podmínkou je spolehlivost a empatie se psy. Možnost profesního růstu na pozici psovoda nebo fyzioterapeuta.

FYZIOTERAPEUTKA
Na jaře 2019 budeme otevírat fyzioterapii pro psy, vybavenou mimo jiné hydrowalkerem a bazénem s protiproudem, do které přijmeme zkušenou fyzioterapeutku psů, která je plně orientovaná ve fyzioterapii a hydroterapii.

Uprostřed ČR, v krásné přírodě, 5 minut autem od Zruče nad Sázavou.
Náklady a výcvik jednoho vlastního psa zdarma.
Pracovní doba je 6-8 hodin denně, počet volných dnů odpovídá počtu volných dnů v měsíci + dovolená.
Životopis posílejte na kocovkar@seznam.cz

BRIGÁDNICE
Pro naše výcvikové centrum v Čejticích hledáme spolehlivou brigádnici z okolí Zruč nad Sázavou / Ledeč nad Sázavou / Vlašim / Kácov / Čechtice, atd.
Náplň práce: úklid psince, venčení a krmení psů.
Hledáme brigádnici na všední dny i víkendy, počet pracovních dní v týdnu dle možností brigádnice, 5-7 hodin denně.
110 kč / hod.
Sháníme člověka s citem a empatií se psy.

 © International dog school K9 :: Design: Lucie Skopalová :: Webmaster: Karolína Kočová