Stránka 1 z 1

jo jo

PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2007 8:12 pm
od Jana
:oops:

PříspěvekNapsal: úte srp 28, 2007 11:30 am
od Ludek
Pro ty co jsou pomalejsi, chci jen podotknout,ze pokud jest zde jiz vytvoreno forum na dane tema,neni potreba vytvaret stejne.Zapis ze schuze jest informaci jiste strhujici a vsichni se na ni tesi,avsak za chvili by zde nebyla moznost, jakekoli orientace.Pokud bude oponovano,ze stejne "strhujici a ocekavaniplna",byla ona informace z one minule schuze MSDK,musim se zastat zakladatele,neb onen zapis tam byl vlozen proto,neb jsem byl osobou, jiz se take zapis tykal varovan,ze pokud neodstranim z fora informaci, jez je uvedena prave v zapisu a jez byla dle one osoby nepravdiva,pouzije tato sve -ted si nejsem zcela jist,avsak je to jeji casta vyhruzka - velmi dobre pravniky.
Proto se prosim nezlobte,ze bude tento prispevek prerazen tam kam patri, a to hned,jak nekdo,kdo to umi presunout, bude mit chvilku volneho casu.
A mejte se hezky. :wink:

Jasnovidectví­

PříspěvekNapsal: úte srp 28, 2007 11:03 pm
od Jana
Protože máte informace s několikaměsíčním předstihem přede mnou. Pan Růžička mne o všem informoval až v okamžiku zveřejnění Zápisu ze schůze. Tak jak je možné, že o všem víte ještě před zveřejněním Zápisu ze schůze? No nic, to jen aby řeč nestála... :D

PříspěvekNapsal: stř srp 29, 2007 11:22 am
od Ludek
Doporucuji kontrolovat data dukladneji,nez se pustite do vami oblibenych spekulaci.Zapis za schuze MSDK,v nemz jste pokarana,ze jste se chovala jako vzdy a vsude,je z 5.5. tohoto roku.Mnou uvedeny primer - totizto,ze Vladimira Svindl napadla vedouciho rakouskeho tymu a vy jste se chovala jako vzdy,pricemz potrestana jste byla vy za neco co uz povazuji za normalni,zatimco Vladimira Svindl poskodila jmeno nejen celeho tymu,ale i klubu, coz ona take povazuje za normalni - avsak rozdil je nasnade - zatimco vy poskakujete a vykrikujete ty sve pripominky, je jaksi ubirano jen na vasi dustojnosti,zatimco to,co ucinila ona,ubralo na dustojnosti nas vsech(doufam,ze se v tom orientujete).No a toto jsem napsal 18.6.tohoto roku.Nevidim tedy jakykoli predstih.Takze pokud chcete aby rec nestala,rikejte neco jineho a pokud mohu doporucit,tak pravdu.

PříspěvekNapsal: stř srp 29, 2007 7:26 pm
od Jana
No to je právě to, protože ten zápis ze schůze byl zveřejněný až v srpnu s tříměsíčním zpožděním. Takže zatímco jste to už věděl už 18. června, tak já se to dověděla v srpnu. Proto se ptám na ten divný časový posun, jak to, že jste vše věděl dříve, ještě než mne o všem informoval pan Růžička? Pro zajímavost, pan Růžička mne o všem informoval až v začátkem srpna, přesně pár po zveřejnění zápisu ze schůze. Mimochodem dosud mi oficiálně nic doručeno nebylo, takže pořád je vše v hypotetické úrovni.
Manipulovat s pravdou vám opravdu jde. :D

PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2007 9:11 am
od Ludek
Ehm.Pravdou jaksi manipulovat nejde,to potom uz moc pravda neni,neniliz pravda?No a ja nevidim nic nepravdiveho na tom,co jsem napsal.
Jsem patrne posledni clovek,kteremu by p.Ruzicka,nebo nekdo z vyboru MSDK, zatepla podaval nejake informace o vas. Vite,nejen ja,ale jiste i ostatni, maji na praci neco jineho,nez kouti jakesi pikle a verte,ze nejsem nijak zaujat vuci vasi osobe(jen vas radsi nevyhledavam),coz jiste citite i z toho,ze se tu muzete vyjadrovat bez omezeni,i kdyz musim priznat,ze to mnohdy trpim, jen pro pobaveni druhych.Uvedl jsem to jen jako primer,to ze jste byla za sve potrhle chovani potrestana.
Doporucuji zapatrat po datu,kdy byla tato informace umistena na webu MSDK :wink:

PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2007 9:35 am
od Ludek
Protoze citim(vim),ze se schyluje k dalsi vasi zlomyslnosti - t.j. poskodit smyslenymi spekulacemi jmeno vyboru MSDK,jez se odvazil vas upozornit, na nevhodnost vaseho chovani a take protoze nechci,aby vam sem byl zapovezen pristup,doporucil jsem administratorovi,aby zamkl toto tema. A vam doporucuji nalezti si pro plamennou obhajobu sveho ega,nejake jine,napr. odlehle misto.Ale to jsem jiz tusim nekdy napsal,neniliz pravda? :wink: