ABECEDA

ABECEDA

Příspěvekod Ludek » pát pro 17, 2010 10:59 pm

Není snad dne,kdyby mi nepřišel e-mail s dotazem týkající se seriálu Abeceda výcviku,vycházející v časopisu Pes přítel člověka. Jaxem to myslel ,či jak to má tázající chápat,popřípadě proč to píši a zda to co píši i dělám,spolu s žádostmi o radu jak dál pokračovat. Protože některé články přinesly opravdu velký počet reakcí čtenářů,stalo se nejednou,že jsem musel některé pasáže znovu diskutovat v čísle následujícím. Časopis není drbna,na toto máme fóra a právě konkrétně tady to je na dotazy všech,kteří chtějí vědět jaxem to tedy vlastně myslel a třeba co dál s rozcvičeným psem.
Nebojte se napsat svůj názor anebo dotaz. Nebojte se sami odpovědět tázajícím. Nebojte se diskutovat. Vaše názory a dotazy jsou velmi přínosné pro kolektivní vědomí a pro mne velmi inspirující ve výběru cviků či tréninkových problémů o kterých píši.Založte si ke každému tématu zvlášť podfórum,ať tu v tom není nepořádek.
Nezlobte se tedy vy všichni,které místo odpovědi na váš email, odkáži na toto fórum. Ti co náš nejobsáhlejší a nejkvalitnější kynologický magazín PPČ neodebírají,mohou se zpožděním naleznout Abecedu výcviku zde http://www.dogschoolk9.com/cz/abeceda.htm a speciál pro figuranty zde http://www.dogschoolk9.com/cz/abeceda_figurovani.htm
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: ABECEDA

Příspěvekod mercedes » stř dub 06, 2011 5:48 am

Dobrý den,budete zase psát do PPČ?
Děkuji M.
Uživatelský avatar
mercedes
 
Příspěvky: 69
Registrován: ned čer 27, 2010 5:32 pm

Re: ABECEDA

Příspěvekod Ludek » stř dub 06, 2011 8:01 am

Jasan. Kupte si příští číslo :wink: .
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm


Zpět na Abeceda výcviku Luďka Šilhavého

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron