Pravděpodobně poslední možné setkání,přátelé drazí....

Pravděpodobně poslední možné setkání,přátelé drazí....

Příspěvekod Ludek » čtv říj 04, 2012 5:51 pm

Pravděpodobně naše poslední možné setkání přátelé,bude možné o tomto pátku a sobotě. V neděli zrána totiž odlétám do pochmurné Brazílie. Zatímco vy si tu budete užívat milého podzimního počasí,kteréž dává o sobě vědět poryvy větru a tlukotem kapek na střechu stavebního kontejneru kde přebývám,budu já muset čelit letnímu počasí,odpornému slunci,výpravám do pralesa a taktéž malárii a anakondám. A to ještě nezapomínejte na fakt,že nejkrásnější Brazilky jsou přeoperovaní muži :t .
Toto vše ale není to nejznepokojivější. Air France má výbornou reputaci v letech do Brazílie. 227 mrtvých kupříkladu před třemi lety. A ke všemu můj let má stejné číslo :t .
No a tak tedy se můžeme rozloučit kupříkladu funerálními marši v sobotu v hospodě v Čejticích. A na jaře,na jaře přátelé,pozdravujte vlaštovky...

PÁTEK - UŽ V 9.00 ZAČÍNÁ STOPA A POSLUŠNOST. ZATÍM JSOU PŘIHLÁŠENÍ EVA2,PETRA,MARKÉTA A MARTÍNEK. DO OBĚDA PROBĚHNE DOPOLEDNÍ OBRANA. ODPOLEDNE PAK,ŘEKNĚME OD 17.30 OBRANA PRO TY CO NEMOHOU DOPOLEDNE

SOBOTA - 9.00 STOPY A VZÁPĚTÍ POSLUŠNOST.PO OBĚDĚ OBRANA. VEČER V HOSPODĚ PĚJEM ONY MARŠE. DOPORUČUJI NAUČITI SE "POCHOD PADLÝCH REVOLUCIONÁŘŮ".
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Zpět na Výcvikové víkendy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron