Velikonoční seminář 6.-9. dubna 2012

Velikonoční seminář 6.-9. dubna 2012

Příspěvekod Ludek » pon úno 13, 2012 9:43 pm

Protože je o tento i o březnový seminář v Bochovicích opravdu velký zájem,nechám pochopitelně přednostně rezervovat místo těm,kteří se mnou pravidelně cvičí,anebo se zúčastňují akcí K9. Napište mi e-mailem anebo sem prosím. Budu muset vytvořit tabulku s obsazeností pro oba plánované semináře,stejně tak jako pro tábory v Bochovicích a na Slovensku,protože počet míst je opravdu limitován.
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Velikonoční seminář 6.-9. dubna 2012

Příspěvekod Ludek » čtv bře 22, 2012 7:46 am

Hola Lidi! Platbu za výcvikový víkend je potřeba uhradit co nejdříve. Nemám kontakt na Vlastu s NO Pepíkem,takže jí nemohu zavolat xakru. Eslivá se tady Vlasta nachomejtne,anebo ten kontakt máte,tak mi dejte prosím vědět. Mám v několik dalších zájemců,na které se dosud nedostalo,tedy nebylo místo,ale pochopitelně preferuji ty,co s námi již cvičili. klidně mi zavolejte,máte-li nějaké nejasnosti :r .
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Velikonoční seminář 6.-9. dubna 2012

Příspěvekod Ludek » pát bře 30, 2012 3:23 pm

Hey fšici!

Mám poslední jedno volné místo na velikonočním semináři. Pokud ještě někdo chcete jet,tak mi to dejte vědět,protože proto. Nebo co. :r
Pokud by si to třá Andrea chtěla rozmyslela. Mám od J.Čejky slíbeno,že se již bude chovat normálně :mrk
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm

Re: Velikonoční seminář 6.-9. dubna 2012

Příspěvekod Ludek » sob bře 31, 2012 7:16 pm

Tak už je velikonoční víkend zcela obsazen. Omlouvám se těm zájemcům,co mi teď na poslední chvíli volali.

ubytování:

apartmán - Kočovi 3x + Zdislava s temnohlasou fenou
dvojka větší - Josef Bátrla + Miroslav Sládeček
dtto vedle - Věra Cejnková + Kristina s dlouhejma nohama
jednolůžák - Ivana Voříšková
dvojka vedle - Vítek + Lucie a tma
dvojka - Markétka s Martinem
dvojka vedle Doubkovi

program

pátek:
14.00 příjezd
14.30 odjezd na stopy
17.30 obrana

sobota
dopoledne poslušnost
odpoledne stopa


neděle

dopoledne poslušnost
odpoledne obrana
24.00 - dle vlastního uvážení bití přítomných žen čímkoli co je po ruce a následné odměňování mužů těmito ženami kraslicemi,čokoládovými vajíčky anebo rýnským ryzlingem dobrého ročníku a vybraného místa původu

pondělí
revíry a obrana - začátek nechám na vás

NEZAPOMEŇTE NA HUDEBNÍ NÁSTROJE !!!

:!: :!: :!: Jeďte opatrně! Nic vám neuteče. Klidně přijeďte v pátek až na obranu. Budeme kousat až do večera,tak raději přijeďte později,než vůbec. Na silnicích bude narváno :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
Ludek
Site Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: stř led 17, 2007 8:41 pm


Zpět na Výcvikové víkendy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron